Silivri Çekici

SİLİVRİ'DEKİ ÇEKİCİLER
Silivri'deki 5 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Kamer Oto Yol Yardım
Silivri - İstanbul
Kamer Oto Yol Yardım
İskender Olgun
» 3.Haftası
2
Harput Platform Ve Oto Kurtarma
Silivri - İstanbul
Harput Platform Ve Oto Kurtarma
Abidin Toktaş
» 3.Ayı
3
Silivri Oto Çekici
Silivri - İstanbul
Silivri Oto Çekici
Tutkuncan Uçkun
» 8.Yılı » 1281 iş
Hemen Ara
Kredi Kartı Geçerli
4
Trakya Oto Kurtarıcı
Silivri - İstanbul
Trakya Oto Kurtarıcı
Gürol Topçu
» 2.Yılı » 132 iş
5
Buray Oto Kurtarma
Silivri - İstanbul
Buray Oto Kurtarma
Koray Yaman
» 2.Yılı » 105 iş
YAKINDAKİ ÇEKİCİLER
Size en yakın 4 Çekici bulunmaktadır.
1
Fırat Oto Kurtarıcı
Çerkezköy - Tekirdağ
Fırat Oto Kurtarıcı
Fırat Zoban
» 2.Yılı » 73 iş
Size 38.0 km, 33 dakika uzaklıkta
2
Güreşirler Yol Yardım
Çorlu - Tekirdağ
Güreşirler Yol Yardım
Ömür Güreşir
» 2.Yılı » 218 iş
Size 44.0 km, 42 dakika uzaklıkta
3
Hamit Oto Yol Yardım
Çorlu - Tekirdağ
Hamit Oto Yol Yardım
Hamit Çiftçi
» 3.Ayı
Size 44.0 km, 41 dakika uzaklıkta
4
Kayacı Oto Kurtarma
Çorlu - Tekirdağ
Kayacı Oto Kurtarma
Ersan Kayacı
» 11.Ayı » 50 iş
Size 53.7 km, 49 dakika uzaklıkta
Hemen Ara
En yakın mesafe 500₺
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 6 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 67 Yorum

Silivri çekici hizmeti uzman desteği ile sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Olası bir acil çekici ihtiyacınızda internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Nerede ve hangi durumda olursanız olun ekiplerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuz sayesinde yolda kalmış durumdaki vasıtalarınızı kurtarabilmek için vakit kaybetmenize hiç gerek kalmaz. Kısa süre içinde konumunuza erişim sağlayan uzmanlarımız ile problemsiz bir süreç yürütebilirsiniz.

Silivri Çekici

Her il ve ilçeye destek sağlayan çekici hizmetimiz bu noktada kusursuz bir süreç geçirmeniz için özveriyle çalınmaktadır. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin tüm görüş ve önerileri dikkat alınır. Böylece süreç daima kendini yenileyerek en iyi şekilde ihtiyacınıza sunulur.

Silivri Oto Kurtarma Hizmeti

Silivri oto çekici zorda kaldığınız tüm durumlarda başvurabileceğiniz avantajlı bir hizmettir. Yolda kaldığınızda, seyir halinde iken aracınız durduğunda ya da olası bir kaza anında çekiciye ihtiyacınız olabilir. Bu durumlarda bünyemizde yer alan çekici ustaları ve firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Silivri çekici ihtiyacınızda güvenle tercih edebileceğiniz ekibimiz sayesinde kısa süre içinde problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bir telefon kadar yakınınızda olan oto çekici hizmeti almadan önce uygulamanız gereken belli başlı bazı adımlar mevcuttur. Bu adımlardan bazıları ise şu şekilde sıralanabilir: 

 • Konumunuzu belirtin.
 • Çekici ile iletişime geçin.
 • Hangi tür çekici ile işlem yapılacağına belirleyebilmek adına detayları iletin.

Tüm bu adımları dikkatle uygulayarak karşı tarafa ilettiğiniz takdirde profesyonel bir oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz.

Yalnızca oto kurtarma değil pek çok farklı alanda da fayda sağlamakta olan kategorilerimiz mevcuttur. Araç kurtarma uygulamasından sonra gerekli bakım ve onarım işlemleri için de bir uzmanla görüşebilirsiniz. Vasıtanızda bir problem varsa ve olması gerektiği gibi çalışmıyorsa ekiplerimiz bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7 / 24 Silivri Çekici

Ne zaman silivri oto kurtarma desteğine ihtiyaç duyacağınız belli olmaz. Bu nedenle dilerseniz bulunduğunuz il ve ilçede yer alan firmalar arasında size en uygun olanını önceden öğrenebilirsiniz. Böylece ihtiyaç anında direkt olarak uzmanlarla görüşme sağlayabilirsiniz.

Silivri çekici bu hususta profesyonel hizmet sunan bölgeler arasında yer alır. Geniş firma ağı ve 7 gün 24 saat hizmet garantisi ile ihtiyaç anınızda daima yanınızdadır. Pek çok kişinin memnun kaldığı Silivri oto kurtarıcı hizmetinden sizler de dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarda Yol Yardım

Aradığınız yol yardım desteğini uzman bir şekilde sunan çekici ekibimize ulaşmak oldukça kolaydır. Sitemizde yer alan seçenekler üzerinden bulunduğunuz konuma uygun olan bir usta ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlarda hizmet sunan ekibimizden ücret bilgisi de alabilirsiniz. Böylece hizmet veren kişiler ile birebir görüşerek tüm detayları görüşebildiğiniz bir süreci başlatmış olursunuz.

Tüm bu detayların yanı sıra fiyatlandırmalara yansıyan bazı unsurlar da mevcuttur. Örnek vermek gerekirse;

 • Aracın kurtarılacağı alan
 • Kurtarma işleminin zorluğu
 • Vasıtanın büyüklüğü gibi maddeler fiyatlara yansıtılır.

Ödemeler konusunda net bir bilgi verilemese de tüm kategorilerde olduğu gibi araçlarınızın taşıma desteğinde de bütçe dostu ücretler sunulur. Bu sayede siz de gönül rahatlığı ile bünyemizde yer alan ustalarımızı tercih edebilirsiniz. Böylelikle aracınızı hiçbir hasara maruz kalmadan bulunduğu yerden kurtarıp teslim eden ekibimizle güvenli bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Çekici Hizmet Bölgelerimiz

Silivri ilçesinde hizmet vermek ve sizlere ulaşabilmek adına aktif olarak çalışmalarına devam eden pek çok firma mevcuttur. Bu firmalar arasında Silivri’nin en merkezi olmayan yerlerine dahi destek sağlayan ekipler vardır. Dolayısıyla hizmet bölgelerimiz oldukça geniş olup firmalarımız da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek standartlara sahiptir.

Silivri çekici denildiğinde ilk akla gelen ustalar arasında yer alan ekibimiz daima kusursuz bir destek sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle yalnızca merkezi yerlere değil Silivri’deki tüm noktalara destek vermektedir. Bu noktalarda bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyükçavuşlu
 • Çanta
 • Değirmenköy
 • Gümüşyaka
 • Kavaklı
 • Ortaköy
 • Selimpaşa 
 • Çatalca
 • Çorlu
 • Marmara Ereğlisi ve daha pek çok lokasyona erişebilen ekibimizle siz de iletişime geçebilirsiniz.  

Tüm bu semtlerin yanı sıra nerede olursanız olun konumunuzu işaretleyerek en yakın bölgedeki firma ya da ustadan yardım alabilirsiniz. Daima en yakın çekici desteğine erişebilmenizi sağlayan ekibimiz sayesinde bütün sorunlarınızdan kısa süre içinde kurtulabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
 • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
 • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Istanbulcekici.net'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.