Ümraniye Çekici

ÜMRANİYE'DEKİ ÇEKİCİLER
Ümraniye'deki 2 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Mutlu Yol Yardım
Ümraniye - İstanbul
Mutlu Yol Yardım
Uğur Mutlu
» 9.Ayı » 51 iş
0(850) 307 71 30
En yakın mesafe 750₺
2
Doğukan Oto Kurtarma Yol Yardım
Ümraniye - İstanbul
Doğukan Oto Kurtarma Yol Yardım
Doğukan Coşkun
» 2.Yılı » 61 iş
0(850) 309 18 85
En yakın mesafe 650₺
Kredi Kartı Geçerli
YAKINDAKİ ÇEKİCİLER
Size en yakın 17 Çekici bulunmaktadır.
1
Msa Group
Ataşehir - İstanbul
Msa Group
Kamer İbrahim Horuzoğlu
» 3.Ayı
Size 5.1 km, 13 dakika uzaklıkta
2
Yiğit Oto Kurtarıcı
Sancaktepe - İstanbul
Yiğit Oto Kurtarıcı
Soner Öztemel
» 10.Ayı » 41 iş
Size 9.5 km, 17 dakika uzaklıkta
3
Sefer Oto Kurtarma
Ataşehir - İstanbul
Sefer Oto Kurtarma
Hasan Sefer
» 3.Yılı » 444 iş
Size 10.0 km, 13 dakika uzaklıkta
4
Enes Oto Kurtarma
Ataşehir - İstanbul
Enes Oto Kurtarma
Enis Akagündüz
» 3.Haftası
Size 10.2 km, 15 dakika uzaklıkta
5
Erhan Oto Kurtarma
Ataşehir - İstanbul
Erhan Oto Kurtarma
Muhammet Arslan
» 11.Ayı » 67 iş
Size 10.3 km, 18 dakika uzaklıkta
6
Mustafa Yol Yardım
Çekmeköy - İstanbul
Mustafa Yol Yardım
Mustafa Altun
» 7.Ayı » 37 iş
Size 10.3 km, 15 dakika uzaklıkta
7
Yaşar Oto Çekici
Çekmeköy - İstanbul
Yaşar Oto Çekici
Yaşar Küçükpancar
» 5.Ayı » 22 iş
Size 10.3 km, 15 dakika uzaklıkta
0(850) 305 63 41
En yakın mesafe 700₺
8
Demirbaş Oto Kurtarma
Ataşehir - İstanbul
Demirbaş Oto Kurtarma
Ömer Demirbaş
» 8.Ayı » 25 iş
Size 10.5 km, 16 dakika uzaklıkta
0(850) 307 98 64
En yakın mesafe 500₺
9
Furkan Oto Kurtarma
Beykoz - İstanbul
Furkan Oto Kurtarma
Furkan Arıkan
» 10.Ayı » 97 iş
Size 10.9 km, 13 dakika uzaklıkta
10
Han Oto Kurtarıcı
Ataşehir - İstanbul
Han Oto Kurtarıcı
Batuhan Cansız
» 9.Ayı » 78 iş
Size 10.9 km, 15 dakika uzaklıkta
11
Çepoğlu Oto Kurtarma Ve Moto Transfer Hizmetleri
Ataşehir - İstanbul
Çepoğlu Oto Kurtarma Ve Moto Transfer Hizmetleri
Ahmet Çepoğlu
» 1.Yılı » 114 iş
Size 11.1 km, 16 dakika uzaklıkta
12
Emir Oto Çekici
Ataşehir - İstanbul
Emir Oto Çekici
Emircan Kunt
» 4.Ayı
Size 12.1 km, 20 dakika uzaklıkta
13
Shn Oto Kurtarma
Ataşehir - İstanbul
Shn Oto Kurtarma
Muhammet Şahin
» 5.Yılı » 343 iş
Size 12.4 km, 15 dakika uzaklıkta
0(850) 305 77 52
En yakın mesafe 500₺
14
Erdal Yol Yardım
Sancaktepe - İstanbul
Erdal Yol Yardım
Emrah Ayna
» 3.Yılı » 649 iş
Size 16.6 km, 23 dakika uzaklıkta
0(850) 305 82 69
En yakın mesafe 500₺
15
Alım Oto Kurtarma
Sancaktepe - İstanbul
Alım Oto Kurtarma
Sinan Dumanlı
» 8.Ayı
Size 17.5 km, 23 dakika uzaklıkta
16
Cankaya Oto Kurtarma
Beykoz - İstanbul
Cankaya Oto Kurtarma
Abdullah Cankaya
» 1.Yılı » 93 iş
Size 18.4 km, 22 dakika uzaklıkta
17
216 Oto Kurtarma
Beykoz - İstanbul
216 Oto Kurtarma
Baran Ergün
» 4.Ayı
Size 20.5 km, 24 dakika uzaklıkta
✅ Fiyat 650₺'den itibaren
✅ Çekici 2 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 136 Yorum

Ümraniye Çekici

Ümraniye çekici hizmetimiz semtin tüm lokasyonlarında destek alabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede aracınız nerede olursa olsun yol yardımımızdan yararlanabilirsiniz. Araç çekici Ümraniye civarında yer alan tüm firmalar ile irtibat halinde olup ihtiyaç anında kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlar.  Oto çekici Ümraniye sınırlarında aktif olarak fayda sağlarken çevre il ve ilçelere de destek vermektedir. Böylece çekici firmalara, aracınızı aldıktan sonra dilediğiniz konuma teslim edebilmesi için bilgi verebilirsiniz.

Buna uygun güvenli bir şekilde profesyonellerden yardım almak için iletişim adresleri üzerinden bizimle güvenle irtibat kurabilirsiniz. En kısa sürede destek veren çekici servislerinin de telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çeşitli hizmetler veren sistemimizde yalnıza çekici değil yol yardım ve araç kurtarma seçenekleri de mevcuttur. Sistem aynı zamanda Ümraniye araç çekici araması yapıldığında önde gelen tüm firmalara bünyesinde yer vermektedir. Siz de Çekici Ümraniye filtrelemesi yaparak dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ümraniye Oto Çekici

Ümraniye oto çekme alanında önde gelen semtler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla Ümraniye oto çekici araması yaptığında karşınıza uzman pek çok firma ve kişi çıkmaktadır. Sistemimiz sayesinde bu seçenekler arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Pek çok farklı istek ve ihtiyaca yönelik sunulan uzmanlar ile görüşme başlatarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece seçim yapmadan önce fikir sahibi olabilir ve fiyat konusunu da profesyoneller ile aranızda netleştirebilirsiniz.

Platformda Ümraniye araç taşıma yanı sıra yol yardım seçeneklerinin tamamından faydalanma şansınız mevcuttur. Bununla doğru orantılı olarak olası bir kaza sırasında yalnızca araç taşıma değil farklı yardımları da talep edebilirsiniz. Hem can hem de mal güvenliğiniz için platformumuzu güvenli bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Ümraniye Çekici Fiyatları

Ümraniye çekici firmalarımızın sunabileceği net ve tek bir fiyat mevcut değildir. Bu rakamların belirlenirken baz alındığı bazı detaylar mevcuttur. Onlardan birkaç tanesi ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Aracın nereden çekileceği
 • Hangi ekipmanların kullanılacağı
 • Vasıtanın ebatları / büyüklüğü
 • Kurtarma işleminin zorluk derecesi

Siz de kategoriler arasında yer alan desteklerden faydalanmak için uygun fiyatlarımız ve bünyemizdeki ustaları inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Ümraniye çekici hizmetlerini ve mevcut profesyonelleri incelediğinde de göreceğiniz üzere her biri alanında usta kişilerdir. Dolayısıyla tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderecek olan bir ekip ile hizmet vermektelerdir. Mevcut seçenekler arasından gözlemlemelerinizi yaparak istediğiniz bir firma ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sistemde yer alan yorum ve değerlendirmeleri de göz önünde bulundurarak tercih yapabilir ve deneyim kalitenizi artırabilirsiniz.

Ümraniye Çekici Firmaları

Ümraniye oto kurtarıcı tercihinde bulunabileceğiniz sınırsız sayıda firma alternatifi mevcuttur. Bu nedenle seçim yapmak kimi zaman zor olabilmektedir. Yolda kaldığınızda sizlere en profesyonel faydayı sağlayacak olan kişi ve firmayı bulabilmenin bazı kolaylıkları da mevcuttur. Örneğin, platformumuzda belli bir sıralamanın altında olan hiçbir hizmet veren yer almamaktadır. Böylece işiniz biraz daha kolaylaştırılır.

Daha sonrasında ise değerlendirme ve yorumlara göz atarak Ümraniye en yakın çekici desteğinden faydalanabilirsiniz. Oto çekici hizmeti yolda kaldığınızda, bir kaza anında değil risk barındıran durumlarda da sunulur. Önceden gözlemlediğiniz problemli bir an için platformumuzdan oto kurtarma hizmeti çağırabilirsiniz. Uzmanlarımız kısa süre içinde bulunduğunuz lokasyona erişim sağlayarak engin bilgi ve tecrübeler ile sizlere kusursuz bir destek vermektedir.

Ümraniye Ahtapot Çekici

Ümraniye ahtapot çekici işlevselliği ve görüntüsü nedeniyle tıpkı bir ahtapotu andırmaktadır. Aracınızı kavrayarak çekme işlemini gerçekleştirebilen bu kategoride çeşitli vasıtalar kolaylıkla kurtarılabilmektedir. Fakat genel anlamıyla ebatları küçük olan otomobiller için tercih edilir. Yani Ümraniye kamyon çekici kurtarma operasyonu için pek de ideal sayılmamaktadır. Aynı şekilde Ümraniye tır kurtarıcı da ayrı bir kategori olup ahtapot çekici ile çekilememektedir. Ahtapotun işlem yapabildiği vasıtalar ile tırlara işlem yapan araçlar birbirinden farklıdır.

Bunların yanı sıra Ümraniye çekici desteğine ek olarak sepetli vinç de kategoriler arasında yer alır. Ümraniye sepetli vinç yardımı alarak hayata geçirilebilecek bazı uygulamalar ise şu şekildedir;

 • Hat bakım işlemleri
 • Sıva – boya uygulamaları
 • Nakliye
 • Lojistik
 • Levha montaj

Yukarıda bahsi geçen uygulamalardan birine ihtiyaç duyduğunuz firmaların bünyesinde yer alan sepetçi vinç desteğinden yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Yol Yardımı

Yol yardım pek çok durumda gerekli olabilmektedir. Nerede olursanız olun Ümraniye oto çekici kurtarıcı yol yardım kategorisinden faydalanabilirsiniz. Ümraniye çekici araması ile ihtiyaç anında sizlerin isteklerine uygun olan hizmetleri veren uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda yalnızca mevcut lokasyonda değil civar semt ve illerde bu aramayı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece çevre konumlarda da Ümraniye yol yardımı kapsamında destek alabilirsiniz.

Ümraniye ilçesinde tüm köy ve mahallelerde ekonomik ve hızlı oto çekici ve oto kurtarıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Ademyavuz mah., Aşağıdudullu mah., Huzur mah., Necipfazıl mah., Parseller mah., Armağanevler mah., Atakent mah., Site mah., Atatürk mah., Elmalıkent mah., Tantavi mah., Çakmak mah., Çamlık mah., Mehmetakif mah., Tatlısu mah., Esenkent mah., Esenşehir mah., Madenler mah., Cemilmeriç mah., Fatihsultanmehmet mah., Ihlamurkuyu mah., Tepeüstü mah., İnkılap mah., Saray mah., Yamanevler mah., Dumlupınar mah., Hekimbaşı mah., Kazımkarabekir mah., Topağacı mah., Esenevler mah., İstiklal mah., Namıkkemal mah., Altınşehir mah., Şerifali mah., Yukarıdudullu mah., bölgelerinde yolda mı kaldınız? Şimdi bizi arayın. En yakın çekiciyi sizin yanınıza gönderelim.

Ümraniye çekiciler çerçevesinde birbirinden deneyimli ve alanında uzman usta yer alır. Yalnızca ufak otomobiller değil Ümraniye minibüs çekici ve kurtarma konusunda da sizlere destek sağlamayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla olası bir problem anında rahatlıkla Ümraniye oto kurtarma hizmetlerini araştırarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan bir firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ümraniye araç çekme & kurtarma kategorilerinden hangisine o an ihtiyaç duyuyorsanız pratik ve güvenli bir şekilde platform üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Bu kapsamlı destek Ümraniye civarında hizmet verirken aynı zamanda Avrupa ve Asya’daki diğer tüm lokasyonlara da erişim sağlamaktadır. İstanbul Anadolu yakasındaki çeşitli ilçelere Ümraniye otomobil kurtarma hizmeti sunulur. Siz de Ümraniye oto kurtarıcılar ile iletişime geçerek gerekli yardımları alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
 • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
 • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Istanbulcekici.net'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.